,,Bliżniacze Płomienie – prawda czy fałsz?”

26 czerwca, 2023

Myślę, że jedną z najlepszych rzeczy, którą zaczęłam robić to szukać odpowiedzi co się dzieje i kim jesteśmy naprawdę. Oczywiście na temat Bliżniaczych Płomieni w internecie jest mnóstwo informacji i można je przyjąć za prawdę, ale tylko po części w zależności od sytuacji. Oczywiście w każdej iluzji jest trochę prawdy, z której można skorzystać, aby tą iluzję uwolnić i wskoczyć na wyższy poziom. Najważniejsze to kierować się miłością i prawdą. Problem w tym, że tych najbardziej istotnych informacji było najmniej, ale szukałam ciągle i co jakiś czas do mnie wracały w różnej wersji.

Moja sytuacja była trudna. Zazwyczaj to są trudne połączenia. Sielanka jest zjawiskowa i chciałoby się, żeby trwała wiecznie, więc niektórzy mogą takie informacje odrzucać, bo chcą tkwić w iluzjach, ja brałam je pod uwagę, bo tutaj wszystko jest możliwe. A dlaczego? Dlatego, że gra toczy się o wysoką stawkę – o naszą energię i miłość może okazać się wielką manipulacją. Tutaj trzeba odkryć czy ta miłość jest prawdziwa czy zmanipulowana i zaprogramowana, a jeśli prawdziwa na poziomie duszy to dlaczego w taki sposób została wykorzystana?

***

Dlaczego odpala tyle rzeczy i jest tyle jazd energetycznych? Jedną z informacji, którą znajdowałam była taka, że Bliżniacze Płomienie to Anty – Bliżniacze Płomienie, które się zabijały i walczyły ze sobą w poprzednich wcieleniach. Druga informacja była taka, że jakaś istota zaprogramowała i uwikłała w hipnozie dwie dusze, z których może czerpać energie. Obydwie te informacje są prawdziwe, bo przypadki są różne i trzeba brać pod uwagę wszystko i ja poszłam tą drogą biorąc pod uwagę naszą wolność.

Tu się może okazać wszystko. Nagle miłość może zniknąć. Moja i mojego duszka trwa cały czas pomimo, że zrobiłam około tysiąc sesji i wglądów duchowych, mnóstwo rozmów z naszymi duszami i mnóstwo uwolnień krok po kroku, aby nas uwalniać od negatywnej karmy, negatywnej energii, negatywnego zaprogramowania, uwikłania, podpięć i globalnych programów min jak Bp, bo to wszystko jest iluzją tutaj na Ziemi stworzoną specjalnie, żeby zabierać energię tym duszom i działa jak każda inna iluzja, z której trzeba się uwalniać. Więc kim jesteśmy? Jeśli nie Bliżniaczymi Płomieniami?

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars