,,Bliżniacze Płomienie – Znaki cz.1”

1 listopada, 2021

Spotkanie Bliżniaczych Płomieni jest bardzo wyjątkowe dla obu stron. Każda historia jest inna i wyjątkowa. Każda historia niesie ze sobą pozytywne i negatywne aspekty i o tym też trzeba wspomnieć, żeby mieć całe spektrum wyjątkowości tego połączenia.

W internecie jest bardzo dużo informacji na temat Bliżniaczych Płomieni i można sobie poszukać jak to połączenie wygląda. Z mojej strony chciałabym dodać czego tak naprawdę się doświadcza, bo często są zadawane mi pytania typu skąd wiem, że jestem Bliżniaczym Płomieniem lub po prostu jest brak zrozumienia czym takie połączenia są i jak ważną rolę odgrywają.

Swoją drogą jestem wdzięczna za osoby, które pojawiły się na mojej drodze dzieląc się ze mną swoim doświadczeniem i wiedzą, bo to pomogło mi podejmować kolejne dobre decyzje.

W swoich poszukiwaniach o co w tym wszystkim chodzi najlepsze rady dostałam od Bliżniaczych Płomieni i osób, które mi pomagały, bo tu jest poziom high do przerobienia i tylko działanie z prawdą serca pomaga znaleźć rozwiązania.

***

Ostatnie lata jest wielkie bum na Bliżniacze Płomienie i trzeba tutaj uważać na to czy to nie jest czasem wykreowana iluzja i zachcianka. Wiele osób szuka swojej drugiej połówki, bo wydaje im się, że z tego będzie romantyczna historia ich życia, a nie o to w tym chodzi.

Twój Bliżniaczy Płomień pojawia się w momencie kiedy jesteś na to gotowy i osiągasz swego rodzaju pełnię i rozwój duchowy, czyli świadomy… chociaż też nie koniecznie.

Jeśli spotykasz Bliżniaka to jest to bardzo wyjątkowa i szokująca dla Ciebie sytuacja i na pewno wtedy nie wiesz, że Jesteś Bliżniaczym Płomieniem. Tutaj otwierają się wrota i następuje aktywacja energii oraz odkrywanie siebie na wielu poziomach i tego kim jesteście naprawdę.

Każdemu połączeniu towarzyszy wiele znaków, ale zawsze warto sobie zadać następujące pytania: Czy naprawdę poznałem swój bliźniaczy płomień czy to jest bratnia dusza, a może fałszywy bliźniaczy płomień?

Trzeba mieć na uwadze wszystko i kierować się sercem i intuicją. We wszechświecie jest bardzo wiele manipulacji na wielu poziomach  i miłość jest do tego wykorzystywana!  Pamiętajcie też o szczerości wobec siebie i dajcie sobie czas na rozpoznanie sytuacji 😉

***

Jeśli naprawdę poznałeś swoją Lustrzaną duszę to to będzie tak silne i wrażeniowe każdego dnia, że będziesz wiedział, że to prawda pomimo wielu zawirowań negatywnych sytuacji i reakcji ludzi, którzy będą Ci chcieli wmówić, że jest inaczej lub, żebyś postąpił inaczej niż serce podpowiada i wyparł się bliżniaka.

Rzeczy, które się zaczynają dziać mają ogromną moc i jako Bliżniacze Płomienie wiecie o tym, że to jest wyjątkowe i wasze. To jest boskie połączenie i jeśli jest prawdziwe to nikt i nic nie jest w stanie tego zmienić.

Pamiętajcie o tym, żeby ufać sobie i temu co otrzymujecie. W dalszej części tego tematu omówię jak to jest i co się czuje i czego doświadcza. Swoją drogą jak piszę ten wpis to mój Bliżniaczy Płomień jest wniebowzięty w energiach! 😉

Połączenie Bliżniaczych Płomieni ma tutaj specyficzną rolę na Ziemi i jako Bliżniaczy Płomień wiem jak dużo to otwiera innym ludziom i jakim doświadczeniem możemy się dzielić. Dlatego też powstał ten projekt.

Dla mnie, żebym mogła dalej się rozwijać i dla każdej osoby, która będzie chciała z tego korzystać oraz dla mojego Bliżniaczego Płomienia, dzielę się z Wami Kochani rozwiązaniami, które odkryłam z poziomu serca i idę do przodu w procesach wdzięczna za każdy krok do przodu ku wolności i miłości 😉

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars