,,Czy warto robić kolejne sesje? Część druga”

22 sierpnia, 2022

Warto co jakiś czas zadać to samo pytanie i sprawdzić czy wszystko jest odblokowane w temacie, o który pytamy. Bardzo często się zdarza, że jedna dobrze zrobiona sesja wystarcza. Po aktywacji procesów i ich przerabianiu możemy zauważyć efekty czy są one takie jak tego pragniemy i jak czujemy, że powinno się w naszym życiu dziać.

Niestety czasem bywa tak, że trzeba podrążyć temat, bo wiem ze swojego doświadczenia, że jedna rzecz, która mnie interesowała była zablokowana z kilku stron na różne sposoby i można by tu wymieniać różne przykłady blokad.

Może podam przykład. Blokady mogą się pojawić, bo kilka bytów blokuje przepływ energii i trzeba odczepiać jednego po drugim lub pakty z kilkoma osobami i połączenia energetyczne tzw. nitki trzeba pousuwać. Kij ma zawsze dwa końce i warto się tej zasady trzymać.

Warto o to pytać i się upewniać zwłaszcza jeśli intuicja podpowiada nam, że coś jest jeszcze nie tak. Są takie kombinacje ciągnięcia energii przez byty, że w głowie się nie mieści.

Z moim bliżniakiem mieliśmy taką obstawę i takie historie zanim trafiliśmy tutaj na Ziemię, że można by to nazwać kosmiczną dynastią 😉 ale obiecaliśmy sobie znaleźć rozwiązanie tutaj na Ziemi, więc wszystko idzie w dobrym kierunku!

***

Ciekawą rzecz zauważyłam jak coraz bardziej się oczyszczam to coraz mniej rzeczy robi na mnie wrażenie, bo szczerze obojętnie jakie emocje coś w nas wywoła to jeśli bardzo pociągnie naszą uwagę to także naszą energię.

Połączenia energetyczne zdarzają się nie tylko w przypadku aktywacji negatywnych zdarzeń z negatywnymi osobami, ale także w przypadku aktywacji pozytywnych wydarzeń z pozytywnymi osobami może się okazać, że mamy pakty i połączenia polegające na impulsowaniu i wytrącaniu energii.

Trzeba obserwować. U mnie często zdarza się tak, że widzę pierwszy raz osobę i mówię: My się znamy 😉 Najlepiej być obserwatorem i wyłapywać niuanse.

A propo częstych informacji o napływających cudownych energiach na Ziemię co jakiś czas też mam dystans i nie robi to już na mnie wrażenia, bo niestety w duchowym świecie też jest wiele manipulacji.

Interesujące jest dla mnie podejście, że wszystko załatwi się samo jak transformujące energie zejdą na Ziemię i uwolnią się wszystkie siatki karmiczne i linie czasowe itd…itp…może właśnie chodzi o to, żeby odpuszczać oczyszczenie i pracę nad sobą i wybory, decyzje!

Może właśnie o to chodzi? Mogę się mylić… na pewno coś się dzieje i zmiany zachodzą, ja się nie znam… ale to co zrobimy dla siebie świadomie to wtedy mamy pewność, że coś zostało uwolnione! Jeśli pojawiają się na przestrzeni jakiekolwiek procesy i świetliste energie, potencjały zmian to wykorzystujmy je świadomie i wspierajmy ten proces 😉  

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars