,,Indukcja hipnotyczna”

19 listopada, 2021

Dzięki indukcji hipnotycznej możemy zrobić test na wprowadzenie siebie w hipnozę. Istnieje wiele metod hipnozy i autohipnozy. Bardzo często ludzie boją się wejścia w taki stan z różnych powodów min. dlatego, że wydaje im się, że stracą nad sobą kontrolę i ktoś ją przejmie za nich i zrobi coś wbrew ich woli.

Sama się tego bałam i decyzję o hipnozie regresyjnej przesuwałam w czasie mając nadzieję na jak najlepsze rozwiązanie, bo mało o tym wiedziałam. Moja intencja została zrealizowana. Ktoś mi podsunął kontakt do medium i wyjaśnił jak to wygląda.

Przesłuchałam parę sesji. Okazało się to dużo prostsze niż myślałam… a potem zapisałam się do medium i zaczęłam jedną z największych przygód w moim życiu, bo już na pierwszej sesji poczułam, że ja też tak mogę. Zawsze miałam dużą łatwość łączenia się ze światem duchowym i na pierwszej sesji dla mnie też tam byłam 😉

***

Indukcja hipnotyczna i stan wejścia w hipnozę jest czymś o wiele głębszym niż sama medytacja i warto się do tego jak najlepiej przygotować. Zawsze warto stworzyć sobie ochronę tak samo jak przed wejściem w medytację, o czym mało osób wie i to stosuje.

Każdy świat funkcjonuje na swoich warunkach i podstawa to nasza siła, moc i bezpieczeństwo. Wiele osób odczuwa strach przed hipnozą, bo tak naprawdę ten strach i te emocje generują byty i pasożyty energetyczne na poziomie duchowym, żeby osoba się od nich nie uwolniła, bo przecież zostanie im zabrana energia, którą się doładowują każdego dnia.

Świadomość rzeczy uwalnia i warto patrzeć na każdą sytuację z wielu stron, bo wszystko ma wiele warstw… czy to na pewno są nasze emocje? Kolejną rzeczą na, którą warto zwrócić uwagę jest to, że system nie uczy nas ani nie daje nam rozwiązań, więc stąd ten dyskomfort przed nieznanym, co powinno być naszą naturalną wiedzą i świadomością jak sobie pomóc.

***

Pierwszą indukcję hipnotyczną zrobiłam sobie po 3 sesjach hipnozy regresyjnej, które były dla mnie bardzo uwalniające i już mniej więcej wiedziałam jak to wygląda. Bardzo ważne jest to, że zanim zrobiłam sobie autohipnozę już się oczyszczałam na poziomie duchowym, byłam po tych trzech sesjach.

W świecie duchowym są potężne siły wpływające na nasze życie. Myślę, że takie podejście jest dużo bezpieczniejsze. Oczywiście są osoby, które bez oczyszczania się robią sobie indukcje i się rozwijają. Każdy przypadek jest indywidualny, ja jednak tego nie polecam.

Mając świadomość tego co zdarzało mi się już podczas medytacji zawsze warto się jak najlepiej przygotować. To tak jak robienie prawa jazdy w tym świecie 😉 Robimy to etapami i dbamy o bezpieczeństwo.

Warto o tym wiedzieć, że im bardziej oczyszczona osoba, tym ma większe możliwości widzenia i odczytywania informacji podczas sesji, bo nie są one zanieczyszczane przez byty, implanty, programy itd.  Dlatego też tak ważna jest rola operatora, który dba o nasze bezpieczeństwo i jest wsparciem.

***

Zanim zaczęłam współpracę z operatorem ucząc się wchodzenia w hipnozę zrobiłam sobie kilka indukcji hipnotycznych, którymi się z Wami podzielę w kolejnych wpisach, ale najlepsze było to, że po wejściu w ten stan byłam zaskoczona tym, że jestem jeszcze bardziej świadoma bycia tu i teraz, i tam jednocześnie niż normalnie jestem w życiu!

Jakbym funkcjonowała w dwóch światach na raz. Super świadomość a nie tj. nam się wydaje brak świadomości i brak kontroli, a do tego za każdym razem super sobie odpoczęłam i się zrelaksowałam jak na duchowym spa! 😉

Mój organizm to odczuwał tak, że nawet bóle z ciała mi znikały, bo tam się potrafimy świetnie regenerować! 😉 W trakcie takiego stanu mamy dużo większą moc do samo uzdrawiania. Cudownie jest także odbyć podróż nie poruszając się a czując wszystko jak w realu przenosząc się do innych wymiarów i innych światów 😉

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars