,,Lista wdzięczności”

1 października, 2021

Jak mogę sprawić, że ten dzień będzie wspaniały?! 😉 Doskonałym narzędziem jest tworzenie sobie codziennie listy wdzięczności, żeby podnieść moc kreacji i dobrego samopoczucia. Wdzięczność ma wysoką wibrację tak jak miłość.

Jedną z najlepszych rzeczy jest pisanie, bo nasz mózg i wszechświat uznają to za działanie. Pisanie ma moc. Podnosi koncentrację tak jak medytacja i lepiej to pamiętasz w ciągu dnia. Możesz sobie taką listę wdzięczności powtarzać lub nawet zabrać ją ze sobą na spacer i skupić się na rzeczach właściwych zamiast pozwolić swoim myślom fruwać.

To na czym się skupiasz rośnie w siłę, więc co wybierasz?

***

Im częściej coś powtarzasz tym z większą mocą zaczyna się to manifestować, bo to utrwalasz i odbijasz w swojej matrycy rzeczywistości, aż nabiera mocy!

Polecam tworzyć listę wdzięczności min. 10 rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni, że je mamy i doceniamy, a w tym warto ująć też takie, które chcemy wykreować, żeby się spełniły 😉

Zawsze powtarzam, że pisanie to pierwszy krok do materializacji rzeczy i świadome działanie. Zawsze warto się zatrzymać każdego dnia na chwilę i podjąć decyzję.

Pisanie ma moc. Ułatwia pracę nad sobą. Jak zapiszesz pytanie na kartce to w ciągu dnia dostaniesz odpowiedź lub nawet od razu dusza Ci powie 😉

***

Im bardziej skupiasz się na takiej liście tym lepsze emocje zaczynają się pojawiać i generować. Dzień staje się dużo lepszy.

Bardzo często w szaleńczym tempie tego świata zapominamy jak dużo dobrego mamy i że jesteśmy tutaj po to aby doświadczać, ale też korzystać ze swojej mocy kreacji i kształtować swoją rzeczywistość.

Jeśli masz świadomość, że twoje emocje i twoje myśli są twoją energią i mają moc to zaczniesz je doceniać i z nich korzystać każdego dnia świadomie w najlepszy sposób jaki możesz dla siebie wybrać, bo narzędzia są różne 😉

Warto tworzyć sobie wspaniałe rytuały i wyrabiać sobie dobre nawyki!

***

1. Dziękuję, że jestem piękną boską istotą i emanuję światłem i mocą! 2. Dziękuję, że mam wspaniały dzień i miłe niespodzianki! 3. Dziękuję, że wszystko mi się pięknie układa! 😉 itd…

Największa magia dzieje się wtedy jak dajesz sobie wszystko co najlepsze w każdym momencie i świadomie nad sobą pracujesz. Powodzenia!         

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars