,,Moc fioletowego ognia”

30 marca, 2022

Cisza nie jest pusta… jest pełna odpowiedzi. Medytacja ma moc. Wyciszenie się ma moc. Oddychanie ma moc. Działanie z intencją ma moc. Rozmowa z duszą ma moc! Fioletowy płomień ma moc! Prośba o pomoc ma moc. Prośba o rozpuszczenie oporu i ciężkości ma moc, żeby nadać kierunek uwalniający każdemu dniu.

Wiele lat temu ktoś mi polecił ,,Fioletowy Płomień” Elizabeth Clare Prophet… uzdrowić ciało, umysł i duszę. Polecam moc fioletowego ognia do odblokowywania energii i oczyszczania karmy a nawet ściągania bólu z ciała, czego sama doświadczyłam i mnóstwa innych rzeczy, o których wspomniane jest w tej małej fioletowej książeczce.

Oczywiście działamy z intencją, bo wtedy siła jest większa! Kochani czarujmy dobrymi energiami i wszystko się pięknie ułoży!

***

Pamiętajmy, że to są narzędzia, a celem jest czyste połączenie z duszą. Dla mnie to był jeden z etapów rozwoju. Są zwolennicy i przeciwnicy. Myślę, że każdy sam powinien sobie poszukać odpowiedzi i pewnych rzeczy doświadczyć. Wtedy wyciąga się najlepsze wnioski i najlepszy rozwój.

W pewnym momencie zamiast szukać na zewnątrz zaczęłam szukać w sobie odpowiedzi. Przyszedł czas, że zamiast prosić podczas medytacji o pomoc i wsparcie inne istoty, wniebowstąpionych mistrzów itd… proszę o to tylko swoją duszę, chociaż przyznam się, że dzięki fioletowemu płomieniu doświadczyłam połączenia ze świetlistymi istotami z wyższych wymiarów i otrzymałam bardzo dużo wsparcia i informacji oraz jasnowidzenia.

Te sytuacje sprawdziłam sobie czy te istoty były autentyczne czy nie, czy nie były oszukane, podczas hipnozy regresyjnej, bo to jest bardzo ważne, bo zawsze chodzi o naszą energię i prawdę, a nie manipulację.

***

Doświadczam różnych sytuacji gdzie bez fioletowego płomienia dostaję informacje i wsparcie na planie Ziemskim od takich istot…. ale trzeba uważać i traktować to rozsądnie. Głównie skupiam się na połączeniu ze swoją duszą. Dusza ma dostęp do każdej informacji i wie najlepiej co dla nas jest dobre.

Jest wiele manipulacji w duchowości w nurcie New Age i ani mru mru o prawdzie jak ten świat tutaj naprawdę wygląda. To wciąż jest do odkrycia 😉 Ten kto doświadczył różnych rzeczy i ma odwagę iść dalej i się tym dzielić to robi mega pracę na tej Ziemi. Szukanie prawdy wymaga odwagi i wcale nie jest łatwe.

***

Do napisania tego wpisu zainspirowały mnie rozmowy z moimi znajomymi i bliskimi mi osobami. Sama sobie zadaję pytanie co mogę zrobić, jak mogę pomóc w tej sytuacji sobie, moim bliskim, znajomym i każdej istocie na tej planecie - jak mogę pomóc Gaji i nam wszystkim w podniesieniu wibracji i ochrony przed negatywnymi energiami?

Polecam Wam z całego serca, bo mnie znajomi pytają jak mogą pomóc innym na odległość? Możemy pomóc każdej istocie na tej planecie wysyłając dobrą intencję i otwierając serca, przesyłając pozytywne myśli. Wszyscy jesteśmy połączeni. Bardzo Wam polecam, kto chce to skorzysta... dla mnie ogromna siła transformacji energii - siła Fioletowego Płomienia, która czyni mega cuda!

***

Fajne jest to, że aparat potrafi uchwycić różnokolorowe energie, których my nie widzimy! Takie magiczne kolorowe bańki, tzw. orby, bardzo często mi się zdarzają i bardzo mi się podobają.  Ciekawe jest to, że tam gdzie medytuje z fioletowym płomieniem pojawiają się na zdjęciach fioletowe 😉

Jest dużo magii w tym wszystkim jeśli się uruchomi dobre energie. Wyjątkowo na koniec miesiąca wpis, bo dzisiaj jest dużo fajnej energii i dla mnie już zadziały się cudowne rzeczy i z moim bliźniaczym płomieniem, na poziomie duchowym wskoczyliśmy na wyższy poziom i idzie moc!

Rozwijamy się! Praca w energii każdego dnia działa cuda i warto się na niej skupiać 😉 30.03. niech się dzieje dużo pięknych transformacji na wielu poziomach poprzez otwarty dzisiejszy portal, dla każdego kto pragnie dobra 😉

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars