,,Moc Medytacji”

1 stycznia, 2022

Warto zacząć każdy dzień od czegoś dobrego i uruchomić dobre energie do działania. Jestem za tym, aby dbać o siebie na wielu poziomach i celebrować każdy dzień, bo jest on nam dany do wykorzystania w jak najlepszy dla nas sposób i ma potencjał zmian na lepsze.

To zawsze jest nasz wybór co z nim zrobimy i jakie decyzje podejmiemy, jak go wykorzystamy i jaki kierunek mu nadamy i jak nam taki dzień zaprocentuje.

Jestem osobą, która na dłuższą metę nie potrafi żyć bez medytacji i rozwoju duchowego. Dla mnie życie traci sens i głębię a tą głębią jest prawdziwa nasza istota i jej cichy głos oraz pasja duszy z poziomu serca.

***

Dla mnie najważniejsze jest zatrzymać się na chwilę codziennie i dopuścić do głosu swoją duszę wyciszając się i oddychając. W zabieganym świecie często nie słyszymy siebie! Wystarczy parę minut każdego dnia, aby ćwiczyć uważność i koncentrację, być obecnym Tu i Teraz.

Duchowość jest bardzo prosta. Jest wiele różnych technik medytacji i każdy może znaleźć coś dla siebie. Ważne, żeby to robić systematycznie i zacznie to nam procentować na różnych poziomach.

Podejście: Najpierw ja, a potem reszta świata działa cuda i z poziomu wyciszenia zmienia się punkt widzenia 😉 Chodzi o równowagę i harmonię.

***

Podczas medytacji możemy się oczyszczać z negatywnych energii, ze zmęczenia, aktywując nowe energie do działania, uzdrawiać się i odmładzać, odzyskiwać spokój i dobre nastawienie prosząc o to, żeby dzień zaczął się lekko i wszystko pięknie się ułożyło…możliwości jest wiele.

Sama tworzę sobie różne medytacje lub korzystam z narzędzi, którymi się podzielę. Chodzi o chwilę wyciszenia i koncentracji na rzeczach właściwych. Zawsze warto się zatrzymać 😉

Taką medytacją może być chwila modlitwy i intencji i wcale nie musimy medytować w pozycji lotosu. Swoją medytację rozkładam sobie na cały dzień utrzymując koncentrację.

Taką medytacją dynamiczną może być robienie sobie listy wdzięczności na codziennym spacerze podkręcając swoje cele, o czym już pisałam 😉

***

Po uruchomieniu energii kundalini praktycznie cały czas jesteśmy w tym stanie. Jeśli stosujemy typowe medytacje i korzystamy z różnych technik na you tubie zawsze warto sobie założyć ochronę, a co za tym idzie zawsze warto prosić o ochronę przed snem i na cały dzień zwłaszcza jeśli rozwijamy się duchowo, bo zaczynamy wtedy coraz bardziej świecić!

Afirmacja: Jestem zawsze i wszędzie bezpieczna/bezpieczny zawsze będzie miłym dodatkiem i formą kreacji bezpieczeństwa każdego dnia 😉 Proście swoją duszę o pomoc! Ona zawsze Wam pomoże i w ten sposób korzystajcie ze swojej mocy!

Jak tak robię zawsze słyszę głos: Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem 😉 i to jest baaardzo niesamowite! Ps. Taką medytacją dla twórców artystów jest tworzenie swoich dzieł! TAK jesteśmy wtedy w tym wyjątkowym stanie 😉 Dlatego tak to lubimy 😉

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars