Kim Jestem?

Pytanie ,,Kim Jestem?” jest jednym z najważniejszych pytań, które nurtuje mnie odkąd byłam małym dzieckiem. UCZUCIE, że nie jestem stąd towarzyszy mi od zawsze. ODPOWIEDZI jest wiele, bo każdy z nas jest wielowymiarowy i wyjątkowy.

Tak, każdy z nas ma ogromne możliwości: ,,Jesteśmy dziećmi z gwiazd, tylko o tym zapomnieliśmy…” Jak i dlaczego to się stało zawsze mnie interesowało. Są różne rodzaje dusz i każda z nich ma swoje potencjały.

Jestem dzieckiem INDYGO i Bliżniaczym Płomieniem. Jestem bardzo starą, kryształową duszą. Jestem osobą, która doświadczyła magii hipnozy do tego stopnia, że uratowała mi ona życie i dała odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dzisiaj Jestem tutaj, aby przekazać Ci na czym ta magia polega. Zapraszam z całego serca!
Katarzyna Kania
,,Szacunek” to jedno z najpiękniejszych słów. Jednak nie ma ono nic wspólnego z uhonorowaniem, a takie właśnie znaczenie zwykle mu nadajemy. Szacunek oznacza, że patrzysz dokładniej, przyglądasz się, szacujesz. Takie jest dosłowne znaczenie i nie ma tam mowy o uhonorowaniu. Chodzi o to, by przyjrzeć się czemuś dokładnie, głęboko.

Kiedyś znałeś swoje prawdziwe ja. Znałeś je, zanim stałeś się częścią społeczeństwa, kultury, cywilizacji. Nieprzypadkowo ludzie wspominają swoje dzieciństwo jako najpiękniejszy okres życia. Jest to jednak pamięć przyćmiona; wielu dni z czasów wczesnego dzieciństwa nie pamiętasz – posiadasz jedynie ich mgliste wspomnienie, pewien szczególny aromat, jakiś cień.

Jeśli masz w sobie szacunek, jeśli ponownie się przyjrzysz i wejdziesz głęboko w swoją egzystencję, odnajdziesz moment, w którym zacząłeś zatracać swoje ja na korzyść budowania ego. Ten moment wszystko rozjaśni, bo kiedy dostrzeżesz, czym jest ego, cała wcześniejsza gra się skończy.”
OSHO ,,Magia szacunku do siebie”
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars