,,Portale energetyczne cz.1”

9 listopada, 2021

Już od jakiegoś czasu na portalach duchowych pojawiają się informacje o nadchodzącym portalu 11.11. 2011 otwierającym bramy wszechświata i najsilniej aktywującym się o godz. 11:11 tego samego dnia. Taki portal ma bardzo dobrą energię aktywującą kody światła duszy każdego z nas.

Dzieje się to co roku i jest to tak zwana Brama 11:11 wysoko wibracyjnej energii, która otwiera dostęp do wyższej świadomości i mistrzostwa naszej duszy. Rozwijając swoją świadomość coraz częściej spotykałam osoby doświadczające tzw. flow, którym zdarzały się tzw. znaki potwierdzające to np. w liczbach.

Powszechne kody przebudzenia świadomości, synchroniczne godziny i daty 02.02, 12.12, 11:11, 20:20, itd. to doświadczanie połączenia ze wszechświatem w sposób bardziej harmonijny i przede wszystkim z samym sobą, ze swoją duszą oraz manifestacją jej siły i kreacji.

***

Też kiedyś tego zapragnęłam i po obudzeniu energii kundalini zaczęłam tego doświadczać. Kochani DECYZJA! I będę to podkreślać! Ma MOC 😉 Póżniej po spotkaniu swojego Bliżniaczego Płomienia te znaki nasiliły się i zaczęły się coraz częściej pojawiać.

Co ważne, było to dla mnie bardzo odczuwalne, że w te dni działy się wspaniałe rzeczy i wszystko działo się z lekkością i łatwością, bo były bardzo dobre energie. Takie świetlne kody to dla mnie znaki potwierdzające, że Jestem na tzw. flow dobrych energii.

Zawsze jak widzę synchronizację liczb to wypowiadam życzenia! Taki rytuał, ale okazuje się, że jak najbardziej wskazany! I w taki sposób można korzystać z takich portali i ich energii podkręcając moc swoich kreacji i pragnień 😉 Wszystko czego pragniesz jest możliwe i warto zacząć wierzyć w swoją moc wykorzystując te dobre energie, które nadchodzą.

***

Święte symbole i wzory liczbowe, tzw. Mistrzowskie Kody Wzniesienia 11.11 to potężna brama kodów świetlnych i otwarcie wyższego zrozumienia, które jest potężne dla Bliżniaczych Płomieni i każdej osoby, która tego doświadcza i jest na to gotowa.

Bardzo często w artykułach o Bliżniaczych Płomieniach jako ich symbol czy znak jedności, unii, synchronizacji pojawia się 11:11. W tym czasie istnieje możliwość wielkiej transformacji i uzyskania większego połączenia z duszą oraz uzyskania dostępu do nowych linii czasowych i nowego przeznaczenia, przebudzenia oraz do cudów, które pragnie Twoja dusza.

Doświadczamy wtedy transformacji ciała świetlistego i Mistrzostwa naszej duszy. Prawdopodobnie doświadczamy także wyzwalania i uwalniania bagaży energetycznych, które do tej pory nam towarzyszyły i to się dzieje już na kilka dni przed i po takim portalu, na 11 dni przed i 11 dni po otwarciu bram.

***

Energie, które spłyną na Ziemię przez taki portal zostaną aktywowane i będą działać przez jakiś dłuższy czas dla najwyższego dobra całej planety. W tym momencie następuje coś w stylu połączenia Nieba i Ziemi przez taki portal, wyższych wymiarów z ziemską energią planety i wszystkich istot.

Ciekawa Jestem co przyniesie nadchodzący portal 11:11 w tym roku? Pamiętajcie o tym, że dobrą energię trzeba tworzyć, a nie czekać na zbawienie pomimo napływających dobrych energii dla całej Ziemi. To Wy decydujecie czy dobra energia zawita do Waszego życia i każdy dzień może być dla Was takim portalem 😉 Jak mogę sprawić, że ten dzień będzie wspaniały?! I już otwieracie sobie portal! To na czym się skupiasz rośnie w siłę, więc co wybierasz?

DECYZJA I KIERUNEK naszej uwagi czyni cuda! Każdy portal jest zmianą, bo jest wejściem w nową przestrzeń jak również uruchomieniem nowych energii w zależności kto na ile jest gotowy. Ogromna brama 11.11 otwierająca drogę do potężnych zmian. Mogą się pojawić miłe niespodzianki 😉 Niech się dzieje wszystko co dla Was najlepsze! 😉

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars