,,Portale energetyczne cz. 2”

21 grudnia, 2021

Mam wrażenie, że z każdym rokiem siła portali przybiera na sile, a może to świadomość ludzi jest coraz większa i nasza planeta się tak bardzo zmienia. Przejście z wymiaru 3D do istnienia i funkcjonowania w wymiarze 5D jest wyzwaniem, ale im bardziej świadomi tego jesteśmy tym częściej taki skok kwantowy możemy robić i przez taki portal przechodzić!

Transformacja jest cały czas i ilość napływających energii jest niezwykła. Kto bardziej sensytywny ten czuje, a kto i bardziej świadomy też poczuje i wykorzysta to cudowne światło do działania. Dzisiaj portal 21.12. Podobno jeden z najsilniejszych w tym roku, o czym można poczytać w internecie, bo coraz więcej informacji się pojawia na ten temat, więc nie będę się rozpisywać.

Każda synchronizacja liczb ma jakiś przekaz i coś otwiera. Za nami 12.12 a przed nami 01.01. Chciałabym napisać o swoich doświadczeniach z portalami w moich snach i w moim malarstwie, a przede wszystkim o świadomości ich tworzenia, bo to jest mega ważna sprawa i myślę, że zawsze warto dodać coś swojego w tym temacie.

***

Energie ostatnio stały się bardzo intensywne i mogą wydawać się chaotyczne, ale to czas przejścia ze starego w nowe i domykają się stare cykle i procesy... jednocześnie już pojawiają się nowe innowacje i niespodzianki! Czas zmian nabiera tempa!

Każdy portal to czas przejścia... czas zmian... Przechodząc z 3D musimy przejść przez 4D i sobie w nim poradzić, żeby trafić do wymiaru 5D. Jak ktoś świadomie nad sobą pracuje i podnosi sobie wibracje to szybko i łatwo wskakuje w 5D, ale trzeba też pamiętać o zmianach w funkcjonowaniu naszego ciała, bo każda zmiana energii zmienia też ciało i np. uruchamia procesy oczyszczające i możemy być też bardziej zmęczeni, ale warto się zawsze skupić na energii.

Nasze ciała zmieniają się z węglowego w krystaliczne i będą miały dużo lepszą i bardziej świetlistą energię. Dwa światy się spotkały i przestrzeń załamały... Zamieszanie spowodowały... Metamorfoza trwa... Iluzja jest perfekcyjna i można ją kształtować cały czas! Korzystajcie z tych energii na całego 😉

***

Chciałam wyczarować Wam wpis o moich portalach, które tworzę każdego dnia energetycznie i w malarstwie, bo taki potencjał ma moja dusza, więc powstanie kolejny wpis o portalach, bo to dla mnie duży temat 😉 Dzisiaj pozwoliłam się poprowadzić mojej duszy.

Podejście czyni cuda. Pozwalam sobie ewoluować i się zmieniać. Wolność istnienia jest cudowna. Czas zmian i ekspansji nastąpił. Otwieram potencjał. Otwieram portal. Pragnę zmiany, więc działam! Na tej zasadzie energetycznie tworzą się potencjały. Zmieniam światy i zmieniam przestrzenie. To zawsze jest wybór, że wybieramy dla siebie wszystko co najlepsze! Decyzja 😉

,,Jesteśmy podróżnikami na kosmicznych szlakach - pyłem gwiezdnym, unoszonym w wirującym tańcu nieskończoności." Deepak Chopra. Jesteśmy tutaj, żeby doświadczać i ewoluować. Życzę Wam samych cudownych, energetycznych doznań w nadchodzącym czasie i magicznych niespodzianek! Pięknej transformacji i zmiany na lepsze na każdym poziomie życia. Niech się dzieją cuda 😉

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars