,,Rozmowy dusz”

19 lipca, 2022

Bliżniacze Płomienie kontaktują się ze sobą cały czas na wielu poziomach i ich rozmowy oraz doświadczenia są często inne niż tutaj w świecie fizycznym, bo dusze umówiły się ze sobą na pewne rzeczy, których mają doświadczyć razem, aby wzrosnąć i się rozwinąć.

Najważniejsza w tym połączeniu jest miłość absolutna i pełne zrozumienie wielu warstw każdej sytuacji obydwojga. Hipnoza regresyjna pozwala uwalniać się bliżniakom z wszelkich obciążeń energetycznych i wspaniałą rzeczą, której doświadczam po każdym uwolnieniu jest to, że od razu czuję bicie serca mojego Bliżniaczego Płomienia i jego energię.

Wszelki opór i ciężkość znika, a energia między nami znowu zaczyna krążyć w radosny sposób i się przenikać. Jestem już po wielu wglądach i mam świadomość tego, że im dalej idę wszystko może się okazać manipulacją w jaką zostały wplątane dusze by zabierać im energię.

Jakiś czas temu po kolejnym uwolnieniu pomyślałam sobie: ,,Dopóki czuję bicie Twojego serca, Jesteś moim Bliżniaczym Płomieniem” i wtedy jego dusza pojawiła się przy mnie w innym wymiarze. Złapał moją dłoń i całując ją, patrząc mi w oczy mówi: ,,Jestem gotów na każdą prawdę z Tobą.”

Najpiękniejszy moment dla mnie po wielu procesach dla nas. Dusze mają wyższą mądrość i wiedzą co jest dla nas najlepsze. Wspaniałego miesiąca Wam życzę 😉

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars