,,Świadomość duszy, która się uwalnia jest piękna”

7 października, 2021

Przebudzona dusza może siebie uratować. Są siły na tym świecie, które na nas wpływają i zawsze warto się zatrzymać i z duszą porozmawiać, bo to może życie uratować. Czas specjalnie kręci się tak szybko, żebyśmy byli w kołowrotku i nie mieli czasu na to co jest w tym momencie dla nas najcenniejsze.

Zawsze powtarzam, że Ziemia to jeden wielki eksperyment i nikt tutaj nie schodzi wolny. Dlatego karmiczne koło wciąż się kręci... Dopiero trzeba się oczyszczać z wielu warstw programów, przestrzeni i podpięć energetycznych, aby dotrzeć do czystej postaci naszego światła.

Świadomość rzeczy uwalnia. Zanim nasza dusza zejdzie tutaj na Ziemię odbywa swoją wędrówkę po kosmosie ze Żródła, więc po drodze ma swoje historie.

***

Polecam zrobić sobie co jakiś czas sesje hipnozy regresyjnej, aby uwolnić kolejne rzeczy i sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Warto też udać się do różnego medium, bo każde medium widzi inaczej lub rozpracować temat najpierw u jednej osoby, bo wtedy jesteśmy w stanie dużo więcej wyciągnąć i odblokować.

Jedna sesja bardzo dużo uwalnia, ale nie da się wszystkiego zrobić na jednej sesji. To trzeba wiedzieć. Warto podrążyć to co potrzebujemy odblokować.

Medium ma także możliwość sprawdzić jakie będą efekty w przyszłości po odblokowaniu duszy w trakcie sesji i jak będzie wyglądała przyszłość. Najważniejsze jest działanie z intencją, bo to nadaje kierunek.

***

Hipnoza regresyjna daje możliwość odcinania połączeń energetycznych między osobami, usuwania negatywnych programów i uzależnień, odłączania egregorów religijnych, odpinania bytów i pasożytów energetycznych, usuwania chipów i innych urządzeń, zmanipulowanych przestrzeni duchowych i wszelkich atrybutów, wszystkiego co nie należy do duszy, a co blokuje jej potencjał i zwiększy przepływ energii na każdym poziomie życia człowieka.

Niestety Ziemia jest tzw. więzieniem energetycznym i dlatego wiele ludzi nie czuje się tutaj wolnymi i spotyka się z ciężkością i oporem, a życie ma być lekkie i łatwe, bo mamy takie możliwości, żeby je takim czynić. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak ogromny potencjał energii i możliwości mamy.

***

Tak naprawdę każdy z nas jest dobry i ma bardzo dużo pozytywnej energii, ale zdarzają się przejęcia kontroli i manipulacji na poziomie duchowym i stąd biorą się negatywne sytuacje i tak wiele cierpienia na Ziemi. Tutaj potrzebne jest zrozumienie.

Podstawowym problemem jest zablokowana miłość. To wszystko jest wielowarstwowe i zawsze trzeba działać z poziomu serca, żeby to wszystko odblokować. W każdym momencie wybierajmy to co dla nas jest najlepsze.

Czasami aby pojawiło się uwolnienie musi dojść do trudnych sytuacji. Gdybyśmy wszyscy zrzucili swoje filtry i mieli pełne zrozumienie oraz zobaczyli wielowymiarową prawdę nikt do nikogo nie odwracałby się plecami, ani nikt nikogo by nie ranił, łatwiej też by nam było akceptować drugą osobę i podać jej pomocną dłoń. 

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars