,,Wielowymiarowość każdego z nas”

16 października, 2021

Zapytaj duszy. Ego nigdy Ci prawdy nie powie. To jak dwie różne istoty i dwa różne światy. Dla duszy ważne jest światło i wolność. Dla ego ważne jest noszenie maski i działanie wg. programu. Zajrzyj w siebie, a zobaczysz jak niezwykłą istotą jesteś!

Dusza ma zapis i pamięć w sobie wszystkich wcieleń na Ziemi i poza nią podczas swojej wędrówki po kosmosie. Pozwól działać swojej intuicji i zaufaj sobie. Zawsze ufaj sobie, a nie temu co na zewnątrz, bo wszystko jest iluzją.

Ktoś kiedyś mi powiedział, że nasza dusza schodzi na Ziemię w wielowarstwowym kokonie. Jeszcze wtedy tego nie rozumiałam, ale to była bardzo cenna informacja. Wiele rzeczy się przed nami ukrywa, bo dusza z kokonu wyzwolona ma ogromny potencjał i jest wolna!

Co ciekawe możemy być bardzo zaskoczeni tym co dusza chce nam powiedzieć i jaki przekaz dla nas ma. Dlatego warto zawsze się zatrzymać i wsłuchać się w siebie 😉

***

We wszechświecie cały czas bardzo dużo się dzieje. Tak samo globalnie przechodzimy wiele procesów i zmian. Każdy z nas ma tutaj przede wszystkim swoje indywidualne procesy i zmiany do przerobienia. Wszystko ma wiele warstw i dzieje się we właściwym czasie.

Fajnie by było gdyby wszystko działo się po naszej myśli, ale tak nie jest i tutaj zachodzi fajna rzecz, aby umieć wyciągnąć wszystko co najlepsze z każdej sytuacji i na tym wzrosnąć budując swoją siłę i rozwój. Jakby każdy proces spełniał nasze oczekiwania to byśmy się nie rozwijali 😉

A tutaj cały czas chodzi o uważność, obserwację i wyciąganie wniosków. Wtedy idziemy do przodu! Podejmowanie decyzji jest kluczem. To jest odpowiedzialność przede wszystkim za swój proces, a nie oczekiwania wobec innych osób i przestrzeni.

Tutaj cały czas chodzi o wolność w każdej sytuacji, bo tylko my ją tak naprawdę możemy sobie dać. Wszystko się po coś pojawia 😉

***

Bardzo ważna jest uważność, świadomość i obserwacja – to są trzy klucze, a co za tym idzie to wyciaganie wniosków, akceptacja i podejmowanie świadomych decyzji.

Im dalej idziesz, im bardziej się rozwijasz tym coraz więcej widzisz warstw wielowymiarowości każdego z nas i każdej sytuacji. Transformacja polega na wyjściu z błędnego koła. Bardzo ważne jest skupienie na sobie.

Sekret zmiany polega na skupieniu całej swojej energii nie na walce ze starym, ale na budowaniu nowego. Dlatego warto odpuścić to co negatywne i skupić się na tworzeniu dobrych rzeczy. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i za to co kreuje.

***

Czas przejścia... Czas zmian... tak naprawdę istnieje cały czas na wielu poziomach. Dwa światy się spotkały i przestrzeń załamały... Zamieszanie spowodowały.

Czasami mamy wrażenie chaosu, a to metamorfoza trwa na całego! Iluzja jest perfekcyjna i można ją kształtować cały czas, więc zawsze mamy wybór w jakim kierunku chcemy podążać.

Energie ostatnio stały się bardzo intensywne i mogą wydawać się chaotyczne, ale to czas przejścia ze starego w nowe i domykają się stare cykle i procesy... a jednocześnie już pojawiają się nowe innowacje i niespodzianki!

Czas zmian nabiera tempa! Życzę Wam pozytywnego myślenia i pozytywnych wyborów. Niech moc będzie z Wami! 😉

***

Udostępnij
© Magia Hipnozy 2023
closearrow-circle-o-downbars